Patirk Aukštadvarį

10.00

PABĖGIMO ŽAIDIMAS: PATIRK AUKŠTADVARĮ

Maršrutas ,,Patirk Aukštadvarį“ kviečia dalyvauti orientaciniame pabėgimo tipo žaidime ir sekti garsiojo prancūzų karvedžio ir imperatoriaus Napoleono Bonaparto pėdomis.

Napaleonas Bonapartas (1769-1821) buvo Prancūzijos imperatorius, kuris siekė išplėsti savo valdžią Europoje. Jis yra laikomas vienu iš didžiausių Europos karvedžių.

Napaleono armija užėmė Lietuvą 1812 metais, kai Napaleonas planavo įsiveržti į Rusiją. Armija į Lietuvą atvyko per Prūsiją ir Lenkiją, o tada perėjo Nemuną ir užėmė Vilnių. Tada ji judėjo į rytus, keliaudama ir per Aukštadvarį.

Maršrutas ,,Patirk Aukštadvarį“ kviečia įveikti užduotis ir sužinoti iki šiol neatskleistas paslaptis, kurias saugo iki šiol neperskaitytas Napaleono laiškas.

Aukštadvario apylinkės – ypatingą patyrimą atverianti vietovė, kurioje pinasi mitologiniai pasakojimai, su išskirtinės gamtos kuriama aplinka, stūkso didingi krašto piliakalniai, menantys Lietuvos praeitį bei kryžiuočių, kalavijuočių kovų laikus. Tarp itin gausių kalvų telkšo apie 90 įvairaus dydžio skaidrių ežerų, upelių, šaltinių, teka giliai įsirėžusios Verknės, Strėvos upės, o miškingi takai gaubia piliakalnius bei mitologines vietas. Iki šiol gyvos spėlionės apie daubose slypinčius velnius veda legendų takais link čia klestėjusio aukštojo dvaro miestelio, kuris nuo senų laikų yra reikšminga Lietuvos vietovė.

Interaktyvus maršrutas įtraukia

Interaktyvus maršrutas įtraukia

● Ne mažiau nei 10 lankytinų objektų

● Kelionės pasiūlymą keliaujant pėsčiomis

● Kiekvienai tematinei vietai skirtas užduotis

● Unikalų žemėlapį, padėsiantį žymėti kelionės progresą

 

Pilnas interaktyvaus maršruto aprašymas bus matomas po apmokėjimo.

Category:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.