Aukštadvario legendos

10.00

Sveiki atvykę į Aukštadvarį. Ežerų veidrodžiuose paskendusiame ir legendomis apipintame krašte persipina meilės istorijos,  prakeiksmai, nuodėmės ir demoniškos pinklės.

Maršrutas Aukštadvario legendos kviečia išgirsti ir patirti praeitį, susipažinti su padavimais, legendomis apipintomis bene gražiausiomis apylinkėmis Lietuvoje. Aukštadvaryje, kuriame nuolat kunkuliavo gyvenimas, netrūksta pasakojimų ir legendų apie troškulį malšinusius turtinguosius, teritorijų užgrobėjus ar velnius, norėjusius įgyvendinti savo kėslus.

Mistinę atmosferą atverianti Aukštadvario vietovė iki šiol saugo ypatingą gamtos bei čia gyvenusių žmonių palikimą. Šio krašto istorija yra marga bei sudėtinga. Iš gausių vandenų bei kalvų kilę senovės pasakojimai šnara slėpiningas istorijas nuo seniausiųjų iki dvaro laikų.

Sekdami legendų takais, maršruto keliautojai atras garsiąją Velnio duobę, įtrauktą į 100 labiausiai saugomų Europos paminklų sąrašą. Pasakojimai nuves ir į Velnio duobės sesės – Strėvos įgriuvos – vietą, susiformavusią dar prieš 18 tūkst. metų. Apsilankyti pakviesime ir į vietinių vadinamą „Zapadla jama” duobę, neatsiejamą nuo legendos apie čia buvusią karčemą, kurioje puotas keldavo velniai.

Šios ir kitos įdomiausiomis legendomis apipintos vietos pakvies atrasti magiškas vietoves, nuostabius gamtos kampelius ir pasitelkti savo fantaziją.

Interaktyvus maršrutas įtraukia
● 13 lankytinų objektų, apipintų legendomis
● Kelionės pasiūlymą keliaujant automobiliu
● Kiekvienai tematinei vietai skirtas užduotis
● Unikalų žemėlapį, padėsiantį žymėti kelionės progresą 

Pilnas maršruto aprašymas bus matomas po apmokėjimo.

 

Kategorija:

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.