• Dirbtuves

  Atrask mišką (vaikams)

  20.00

  Gyvoji edukacija – pagal vietos papročius verbų rišimas.

 • Aukštadvario legendos

  10.00

  Sveiki atvykę į Aukštadvarį. Ežerų veidrodžiuose paskendusiame ir legendomis apipintame krašte persipina meilės istorijos,  prakeiksmai, nuodėmės ir demoniškos pinklės.

  Maršrutas Aukštadvario legendos kviečia išgirsti ir patirti praeitį, susipažinti su padavimais, legendomis apipintomis bene gražiausiomis apylinkėmis Lietuvoje. Aukštadvaryje, kuriame nuolat kunkuliavo gyvenimas, netrūksta pasakojimų ir legendų apie troškulį malšinusius turtinguosius, teritorijų užgrobėjus ar velnius, norėjusius įgyvendinti savo kėslus.

  Mistinę atmosferą atverianti Aukštadvario vietovė iki šiol saugo ypatingą gamtos bei čia gyvenusių žmonių palikimą. Šio krašto istorija yra marga bei sudėtinga. Iš gausių vandenų bei kalvų kilę senovės pasakojimai šnara slėpiningas istorijas nuo seniausiųjų iki dvaro laikų.

  Sekdami legendų takais, maršruto keliautojai atras garsiąją Velnio duobę, įtrauktą į 100 labiausiai saugomų Europos paminklų sąrašą. Pasakojimai nuves ir į Velnio duobės sesės – Strėvos įgriuvos – vietą, susiformavusią dar prieš 18 tūkst. metų. Apsilankyti pakviesime ir į vietinių vadinamą „Zapadla jama” duobę, neatsiejamą nuo legendos apie čia buvusią karčemą, kurioje puotas keldavo velniai.

  Šios ir kitos įdomiausiomis legendomis apipintos vietos pakvies atrasti magiškas vietoves, nuostabius gamtos kampelius ir pasitelkti savo fantaziją.

  Interaktyvus maršrutas įtraukia
  ● 13 lankytinų objektų, apipintų legendomis
  ● Kelionės pasiūlymą keliaujant automobiliu
  ● Kiekvienai tematinei vietai skirtas užduotis
  ● Unikalų žemėlapį, padėsiantį žymėti kelionės progresą 

  Pilnas maršruto aprašymas bus matomas po apmokėjimo.

   

 • Dovanų kuponas

  20.00
  Elektroninis dovanų kuponas
 • Karališku keliu

  9.99

  Atviras maršrutas – dovana Aukštadvario lankytojams Trakų 700 metų jubiliejaus proga.

 • Patirk Aukštadvarį

  10.00

  PABĖGIMO ŽAIDIMAS: PATIRK AUKŠTADVARĮ

  Maršrutas ,,Patirk Aukštadvarį“ kviečia dalyvauti orientaciniame pabėgimo tipo žaidime ir sekti garsiojo prancūzų karvedžio ir imperatoriaus Napoleono Bonaparto pėdomis.

  Napaleonas Bonapartas (1769-1821) buvo Prancūzijos imperatorius, kuris siekė išplėsti savo valdžią Europoje. Jis yra laikomas vienu iš didžiausių Europos karvedžių.

  Napaleono armija užėmė Lietuvą 1812 metais, kai Napaleonas planavo įsiveržti į Rusiją. Armija į Lietuvą atvyko per Prūsiją ir Lenkiją, o tada perėjo Nemuną ir užėmė Vilnių. Tada ji judėjo į rytus, keliaudama ir per Aukštadvarį.

  Maršrutas ,,Patirk Aukštadvarį“ kviečia įveikti užduotis ir sužinoti iki šiol neatskleistas paslaptis, kurias saugo iki šiol neperskaitytas Napaleono laiškas.

  Aukštadvario apylinkės – ypatingą patyrimą atverianti vietovė, kurioje pinasi mitologiniai pasakojimai, su išskirtinės gamtos kuriama aplinka, stūkso didingi krašto piliakalniai, menantys Lietuvos praeitį bei kryžiuočių, kalavijuočių kovų laikus. Tarp itin gausių kalvų telkšo apie 90 įvairaus dydžio skaidrių ežerų, upelių, šaltinių, teka giliai įsirėžusios Verknės, Strėvos upės, o miškingi takai gaubia piliakalnius bei mitologines vietas. Iki šiol gyvos spėlionės apie daubose slypinčius velnius veda legendų takais link čia klestėjusio aukštojo dvaro miestelio, kuris nuo senų laikų yra reikšminga Lietuvos vietovė.

  Interaktyvus maršrutas įtraukia

  Interaktyvus maršrutas įtraukia

  ● Ne mažiau nei 10 lankytinų objektų

  ● Kelionės pasiūlymą keliaujant pėsčiomis

  ● Kiekvienai tematinei vietai skirtas užduotis

  ● Unikalų žemėlapį, padėsiantį žymėti kelionės progresą

   

  Pilnas interaktyvaus maršruto aprašymas bus matomas po apmokėjimo.

 • Stalo žaidimas „Velnių takais”

  20.00

  Stalo žaidimas vaikams „Velnių takais”.

 • Velnių takais

  10.00

  Maršrutas Velnių takais supažindina su žymiausiomis velnių išdaigomis ir pėdsakais regione.

  Pilnas maršruto aprašymas bus matomas po apmokėjimo.
 • velniu bandeles

  Velniukų bandutės

  7.0010.00

  Gyvoji edukacija – pagal vietos senjorų receptą bandučių kepimas.

   

  Pasirinkti savybes This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page